Adriana Kwapisz-Pietrzyk

Szanowni Państwo

Zrealizowanie najważniejszych zadań miasta zależy głównie od skuteczności burmistrza. Zdecydowałam się na start w wyborach samorządowych, ponieważ wiem, że Ustroń i jego mieszkańcy potrzebują świeżego i mądrego podejścia w zarządzaniu miastem. W Państwa ręce oddaję realny i konkretny program wyborczy, zakładający zrównoważony rozwój Ustronia, jako nowoczesnego kurortu, w którym Wam – mieszkańcom żyje się dobrze.

Jestem dobrze przygotowana, znam swoje umiejętności i wiem,  że dzięki doświadczeniu zawodowemu oraz samorządowemu, będę w stanie zaproponować w Ustroniu nową jakość zarządzania. Mieszkańcy Ustronia zasługują na burmistrza, który będzie rozumiał ich potrzeby, doprowadzi do realizacji najważniejszych inwestycji, ale zadba także o transparentność samorządu i odpowiedzialne wydawanie pieniędzy.

W książeczce, którą trzymają Państwo w ręce, znajdziecie założenia programowe KWW Ustroń Tworzymy Razem, ale poznacie także fantastyczną ekipę ludzi, którzy chcą zaangażować się w prace nad przyszłością naszego miasta. Ustroń tworzymy razem, do tej misji zapraszam także Was.
21 października dokonają Państwo niezwykle ważnego wyboru. Jeśli przejrzysty samorząd, skuteczne zarządzanie i rozwój Ustronia to także Państwa cel, bardzo proszę o głosy. Jestem gwarancją niezależności i kompetencji.
                                                                                                                                                                          Adriana Kwapisz-Pietrzyk
Program radnej